Naujienos spausdinti

Gerbiamieji lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (VPC) bendruomenės nariai,

 

INFORMUOJAME, KAD ĮEINANT Į DARŽELIO PATALPAS PRIVALOTE:

  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);

  • Laikytis saugaus atstumo vienas nuo kito (daugiau nei 2 metrų atstumu, trumpiau nei 15 min.);

  • Asmenys, atlydintys vaikus, ir darbuotojai, vykdantys vaikų priėmimą į įstaigą, uždarose erdvėse, grupės renginiuose uždarose erdvėse dalyvaujantys asmenys, tarp dalyvių turi būti išlaikomas 2 metrų atstumas, jei atstumas neišlaikomas privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);

  • Laikytis griežtos rankų higienos: plauti rankas skystu muilu ir šiltu tekančiu vandeniu, dezinfekuoti jas, vengti liesti rankomis veidą, akis, nosį, burną ir kt., laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo;

  • Prašome vaikus atvesti tik per tą įėjimą, kuris skirtas Jūsų grupei. Į grupės persirengimo patalpas gali užeiti tik vienas suaugęs žmogus;

  • Į įstaigą vaiką galima atvesti tik visiškai sveiką (be slogos, kosulio, temperatūros ir kitų simptomų.

Saugoikime savo ir kitų sveikatą.

 

Lietuvos Respublikos sveikatos ministro–valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Sprendimas 2020 m. birželio 16 d. Nr. V- 1487; liepos 30 d. Nr. V- 1727; rugpjūčio 17 d. Nr. V-1840.

Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (VPC) Ekstremalių situacijų komisijos 2020 m. liepos 24 d. protokolinis nutarimas Nr. 1.53-7.

 
 
2020-08-13 | Dėl priėmimo laiko į ikimokyklinio ugdymo įstaigas

Visagino savivaldybės tarybos sprendimas Dėl priėmimo laiko į ikimokyklinio ugdymo įstaigas ir priešmokyklinio ugdymo grupių ir vaikų skaičiaus 2020-2021 mokslo metams nustatymo.

 
 
2020-08-11 | Aktuali informacija tėveliams dėl vaiko sveikatos pažymėjimų!

 

NEBELIKO „POPIERINIŲ“ PAŽYMŲ TIEK DARŽELIUOSE, TIEK MOKYKLOSE

 

žiūrėti daugiau

 
 
2020-06-01 | Birželio 1-oji – Vaikų gynimo diena

 

 

Mieli Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ vaikai ir jų tėveliai,

Sveikiname Jus visus, Jūsų tėvelius, globėjus, senelius, Jūsų mokytojus su pirmąja vasaros ir Vaikų gynimo diena!

Aukite saugūs ir laimingi, ramūs ir tikri, kad gyvenimas jums bus dosnus. Tegu vaikiškas juokas skamba visuose Visagino kampeliuose ir dovanoja visiems tokį tikrą vaikystės teikiamą džiaugsmą.

 Būkite mylimi ir laimingi!

 
 
2020-05-29 | Lik sveikas, darželi!

 

Lik sveikas, darželi!

 

Atrodo dar visai neseniai vaikai atvėrė duris į pasakų ir žaidimų pasaulį, pirmą kartą atėjo į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio, nežinomybės, klausimų. Tačiau greitai daugeliui vaikučių darželis tapo antraisiais namais. Gaila, kad laikas taip greitai bėga, o skaisti pavasario saulutė tarytum primena, kad atėjo laikas atsisveikinti su darželiu.

Mūsų ugdytiniai įrodė, kad darželyje įgijo daug žinių, mokėjimų, įgūdžių ir pasiruošė naujam gyvenimo etapui. 

Linkime jiems pasidžiaugti per lauką bėgančiais saulės spinduliais, kurie atneša gėlėtą vasarą. Nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, statyti smėlio pilis, pasisupti smagiose vaikystės sūpynėse. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar ilgai ilgai nesibaigia...

Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus metus.

Ačiū, kad buvote su mumis.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>