Naujienos spausdinti
2020-05-15 | Gegužės 15-oji – Šeimos diena.

 

 

Kur kitur jei ne šeimoje, artimųjų apsuptyje, randame paguodą, supratimą, palaikymą, kartu išgyvename gražiausias gyvenimo akimirkas ir negandas. Šeima – brangiausias žmogaus turtas.

Nuoširdžiai sveikiname visas Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis" bendruomenės šeimas Tarptautinės šeimos dienos proga. Linkime, kad Jūsų šeimose visuomet vyrautų darna, niekuomet nestigtų atjautos ir supratimo, kad jose augtų laimingi vaikai. Mylėkite ir gerbkite vienas kitą ir svarbiausia – visuomet atraskite laiko pabūti drauge.

Gražios šventės!

 
 
2020-05-14 | INFORMACIJA

 

Informacija „Auksinio gaidelio" (VPC) mokyklą lankančių vaikų tėvams (globėjams)

 

Informuojame, kad nuo gegužės 18 d. organizuojamas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas ne tik nuotoliniu būdu, bet ir įstaigoje – jei šeima pageidaus, galės vaiką atvesti į darželį. Ugdymas nuotoliniu būdu bus vykdomas ir toliau.

Primename, kad visi vaikai gali lankyti darželį, bet mes prašome atsižvelgti į aukščiau minėtą situaciją ir įvertinti mūsų galimybes. Teks jungti grupes.

Vaikų priėmimas bus vykdomas per vienas pagrindinio įėjimo duris. Vaikų priėmimą ir sveikatos būklę tikrins Rokiškio rajono savivaldybės sveikatos biuro sveikatos  priežiūros specialistė. 

Paskirti administracijos darbuotojai, esant poreikiui ir kiti įstaigos darbuotojai, reguliuos lankytojų srautą ir vykdys vaikų palydėjimą nuo priėmimo durų iki grupės patalpos ir perdavimo grupės mokytojai ir atvykus tėvams, paims vaiką iš grupės ir palydės iki lauko durų perduodant vaiką tėvams.

Tėvai į pastatą neįleidžiami.

Grupėse neturi būti daugiau 20 vaikų, todėl prašome Jūsų supratimo, tolerancijos, įvertinti savo galimybes ir atsižvelgti į mūsų šiandieninę situaciją. Prašytume vaikus vesti palaipsniui.


Pasiteirauti galima:
Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ administracija
tel. (8 386) 71 706, (8 386) 72 057
el. paštas direktore@auksinisgaidelis.lt

 
 
2020-05-12 | INFORMACIJA

Sveikatos apsaugos ministras, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga patvirtino būtinąsias sąlygas ikimokyklinio ir priešmokyklinio vaikų ugdymo organizavimui

 

Žiūrėti sprendimą čia

 
 
2020-05-11 | Darželiai priims vaikus, bet bus laikomasi saugumo sąlygų

Darželiai priims vaikus, bet bus laikomasi saugumo sąlygų

 

Daugiau informacijos čia

 
 
2020-05-06 | INFORMACIJA

Ministrų kabinetas šiandien posėdyje pritarė, kad karantinas Lietuvoje būtų pratęstas iki gegužės 31 d.

Ugdymas
Ministrai pritarė siūlymui nuo gegužės 18 d. leisti veikti darželiams ir ikimokyklinėms grupėms. Tai reiškia, kad visos mokyklos – tiek pradinės, tiek progimnazijos, tiek gimnazijos ir profesinio mokymo įstaigos – lieka uždarytos iki tol, kol Vyriausybė apsispręs kitaip.

 

https://lrv.lt/lt/naujienos/vyriausybei-pratesus-karantina-numatyti-nauji-jo-svelninimai

 
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>