Naujienos spausdinti
2013-04-16 | KVIEČIAME TĖVELIUS, AUGINANČIUS 1–6 METŲ VAIKUS,APSILANKYTI ORGANIZUOJAMUOSE ATVIRUOSE EDUKACINIUOSE RENGINIUOSE

 

Tėvus ir globėjus, kurių ikimokyklinio amžiaus vaikai nelanko ugdymo įstaigos, balandžio mėnesį kviečiame susipažinti su ikimokyklinių įstaigų ugdymo organizavimo aplinka, ikimokyklinių įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo veikla, darbo metodais ir siūlome apsilankyti lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ organizuojamuose atviruose edukaciniuose renginiuose:
•2013-04-17 integruota veikla „Gudruoliai ir gudruolės“ priešmokyklinio ugdymo grupėje „Žvaigždutės“( pedagogė Regina Servut).
•2013-04-18 integruota veikla „Mašinos aplinkui“ priešmokyklinio ugdymo grupėje „Kengūriukai“( pedagogė Nadežda Vetochina).

plačiau
 
2013-03-30 | Paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena

Priešmokyklinėje ugdymo grupėje „Žvaigždutės“ kovo mėnesį buvo organizuota veikla skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Visų suplanuotų renginių tikslai – skatinti vaikus domėtis knygomis; atsargiai su jomis elgtis; papasakoti kiek daug sunkaus darbo reikalauja knygelės išleidimas; ugdyti kūrybinius gebėjimus ir fantaziją kuriant knygeles. Per visą veiklą labai norėjau sudominti vaikus, atkreipti jų dėmesį į knygelės ypatumus. Mūsų grupės vaikai su dideliu norų kūrė savo knygeles, sugalvojo pasakas, iliustracijas, numeravo puslapius. Kartu su vaikais parengiame savo knygelių parodėlę. Norėdami praplėsti žinias, nukeliavome į miesto biblioteką. Bibliotekininkė mums padėjo susirasti daug naudingų ir įdomių knygų, ir pasiūlė dalyvauti piešinių konkurse „Jie gyvena knygų pasaulyje“, kuris skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai. Mes pakvietėme dalyvauti parodoje vaikučius iš grupės „Kengūriukai“. Konkurso darbų paroda  bus eksponuojama nuo 2013 m. balandžio 2 d.
Kviečiame aplankyti parodą adresu: Taikos pr. 52, Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius.

 

Parengė REGINA SERVUT, priešmokyklinio ugdymo grupės „Žvaigždutės“pedagogė

plačiau
 
2013-03-16 | Kovo 18-24 dienomis veiksmo savaitės BE PATYČIŲ

Šiais metais mūsų lopšelis-darželis vėl dalyvauja projekte savaitė BE PATYČIŲ. Kovo 18-24 dienomis vyksta specialūs projekto renginiai, skatinantys nepamiršti draugiško ir pagarbaus bendravimo, tolerancijos ir empatijos ugdymo.

 

plačiau
 
2013-03-13 | „Vaikų Velykėlės“ – šventė mažam ir dideliam!

Mūsų lopšelis-darželis dalyvauja „Vaikų Velykėlių“ konkurse. Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas.

 
 
2013-02-08 | Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Gerbiami lopšelio-darželio  bendruomenės nariai,


Kovo 11-oji - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena - visada išliks sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simboliu. Tai diena, kai lietuvių tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino Valstybę ir Laisvę. Susigrąžino galimybę kurti gyvenimą laisvoje šalyje.

 

Kovo 11-oji – mūsų tautos pergalės diena. Dėl visų mūsų vienybės, ryžto, drąsos ir susitelkimo šiandien gyvename laisvoje Lietuvoje. Tegu šis ypač svarbus laimėjimas ne tik džiugina širdis, bet ir įkvepia kasdieniam atsakingam darbui ir kūrybai mūsų valstybės labui.

 

Šia proga noriu palinkėti, kad atrastume jėgų būti vieningi, kad atgimtų pasitikėjimas savimi ir šalia esančiu, kad vėl širdyse pažadintume ryžtą kurti gyvenimą - sau ir savo vaikams.

 

Būkime aktyvūs ir dori laisvos Lietuvos piliečiai.

 

Pagarbiai,
Direktorė Laima Šamatavienė

 
 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  107   108   109   110   111   112   113   sekantis  >>