Naujienos spausdinti
2019-05-5 | Šeimos tautų šventė lopšelyje-darželyje

Tuo metu, kai žemė išgyvena patį gražiausią sodų žydėjimo metą, švenčiama Tarptautinė šeimos diena. Šeima – tai vieta, kur mes galime būti laimingi, mylimi ir išklausyti, tai šiltas ir jaukus židinys, prie kurio mes visi ir kiekvienas juntame šilumą, meilę ir supratimą.

Gegužės 15 dieną lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis“ bendruomenė, kaip viena didelė šeima susirinko į muzikos salę paminėti šeimos-tautų dieną. 

Direktorė L. Šamatavienė sveikindama susirinkusius pabrėžė šeimos ir tautų svarbą, šeimos ir darželio santykius paremtus abipusiu supratimu, gebėjimu susitelkti ir būti kaip viena šeima. Padėkojo lopšelio-darželio tarybos nariams, tėvų komiteto nariams, darbuotojams bei rėmėjams.

Darželio bendruomenės nariai sveikino dainomis, eilėraščiais ir šokiais. Dalyviai už bendradarbiavimą ir pasirodymą apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Tėveliai šventėje turėjo ypatingą užduotį – pastatyti Šeimos namelį.

Daugiatautėje šeimos šventėje  buvo ragaujami įvairių tautų patiekalai:  virtiniai, blynai, vėdarai, bulvių plokštainis, paplotėliai su įvairiais įdarais, pyragaičiai, taip pat įvairių vaistinių arbatžolių arbata. Buvo ne tik gardu, bet labai smagu dėl to, kad mes, nors tokie skirtingi, esame visi kartu  ir mums šalia būti gera.

Drąsiai galima sakyti: gera, linksma ir smagu, kai visa šeima kartu.

plačiau
 
2019-05-10 | Kviečiame į Šeimos-tautų šventę!

 
 
2019-05-03 | SVEIKINIMAS

Motinos dienos proga nuoširdžiai sveikiname visas Mamas

 

Būkit mylinčios ir mylimos, būkit kantrios ir stiprios, darną ir namų šilumą kuriančios, svajojančios ir visa galinčios. Tegul sušyla Jūsų širdys, tegul spindi savo vaikus stebinčios akys, tegul žydi šypsenos. Stiprybės, kantrybės, geros sveikatos ir kuo daugiau malonių akimirkų Jums, mielosios Mamos.
Gražios Jums šventės!

 
 
PARAMA

GERBIAMI TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI,

 

Esame Jums labai dėkingi už praeitais metais skirtą paramą lopšeliui-darželiui. Tokiu būdu Jūs prisidedate prie lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (VPC) ugdymo proceso gerinimo veiklos.

 

Informuojame Jus, kad gautų lėšų suma 2017 m. sudarė 604,34 Eur. 2016 m. sudarė  548,44 Eur; 2015 m. − 718,78 Eur. 

 

2018 m. surinktos 2 proc. lėšos sudarė 921.12 Euro.  Lėšos panaudotos: nupirkta šviesos lenta 3 vnt., silikoninės figūros ir skaičiai, skrituliai, smėlio komplektas, tyrinėjimo kompklektas.

 

Maloniai kviečiame ir šiais metais skirti iki 2 % sumokėto pajamų mokesčio Visagino lopšeliui-darželiui „Auksinis gaidelis“ (VPC) ir iki gegužės 1 d. užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos formą FRO512, kurią galima rasti internete adresu www.vmi.lt − reikalingi duomenys – paramos gavėjo pavadinimas:

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“, kodas 190230639, adresas: Tarybų g. 9, 31134 Visaginas. AB bankas  „Swedbank", banko kodas 73000, banko sąskaita LT607300010002620498.

 

                                              Dėkojame ir visada laukiame Jūsų lopšelyje-darželyje

 
 
2019-04-11 | Vaikų eksperimentinė veikla

Pasakyk man - ir aš pamiršiu, parodyk - ir aš prisimenu, pabandyk ir aš suprantu. (Kinų patarlė).

Mažas vaikas yra mokslininkas, kuris labai domisi visų rūšių tyrimais, ypač pradinio eksperimentavimo srityje.

Dabartinių metų mūsų grupės „Nykštukai“ vaikai nuo 3 iki 4 metų amžiaus mėgsta žiūrėti įvairių eksperimentų demonstravimą bei labai mėgsta patys dalyvauti eksperimentuose. Tokia patirtis leidžia jiems jausti, kad jie yra kažko naujo, jų supančio pasaulio mokslininkai. Maži vaikai linkę eksperimentuoti su realaus pasaulio objektais, vaikai mėgsta pažvelgti į objektą, paliesti jį rankomis, pajusti kvapą.

Tyrimai yra labai svarbūs vaikams. Tyrimai suteikia vaikui galimybę rasti atsakymą į klausimus „Kaip?“ ir Kodėl?", „Kodėl sniegas tirpsta?“, „Koks sniegas?“, „Ar galima nudažyti sniegą?“, „Spalvotas vanduo", „Sugauti orą polietileno pakete?"  „Nuostabus muilo burbulas“, „Kodėl kamuolys skrido?“ „Nuostabus smėlis“, „Neįprastos trasos“, „Kaip įdomu žiūrėti per didinamąjį stiklą“.

 

Grupės „Nykštukai“ auklėtojos Maria Drinevskaya ir Larisa Pilkionienė

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>