Naujienos spausdinti
2021-04-12 | Grupių „Saulutės" ir „Žvaigždutės" tėvelių žiniai

 

 

 Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas DĖL INFEKCIJŲ PLITIMĄ RIBOJANČIO REŽIMO TAIKYMO VISAGINO LOPŠELIO-DARŽELIO „AUKSINIS GAIDELIS“ (VAIKYSTĖS PEDAGOGIKOS CENTRO) „SAULUČIŲ“ IR „ŽVAIGŽDUČIŲ“ GRUPĖSE http://publikuojamidokumentai.visaginas.lt/

 

NACIONALINIO VISUOMENĖS SVEIKATOS CENTRO PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS UTENOS DEPARTAMENTO RAŠTAS DĖL SIŪLYMO TAIKYTI INFEKCIJŲ PLITIMĄ RIBOJANTĮ REŽIMĄ VISAGINO VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „AUKSINIS GAIDELIS" GRUPĖSE „SAULUTĖS" IR „ŽVAIGŽDUTĖS"

 
 

Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas

Dėl konkurso Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (Vaikystės pedagogikos centro) direktoriaus pareigoms eiti komisijos

 
 
2021-03-29 | Paminėta veiksmo savaitė „Be patyčių"

2021 m. kovo 22-26 dienomis Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“ (VPC) „Voveriukų“, „Gandriukų“, „Saulėgrąžiukų“, „Nykštukų“, „Pieštukų“, „Žvaigždučių“ ir „Bitučių“ grupėse vyko veikla skirta veiksmo savaitei „Be patyčių“ paminėti.

Manome, kad ši veikla stiprins sąmoningumą, stabdys patyčias ir kitokį žeminantį elgesį vaikų tarpe. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios iniciatyvos.

plačiau
 
2021-03-29 | Metų veiklos ataskaita

 

 

Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (Vaikystės pedagogikos centro) 2020 metų veiklos ataskaita

atsisiųsti 

 
 
2021-03-29 | VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „LINKSMOS RAIDĖS“

VISAGINO MIESTO PRIEŠMOKYKLINIO IR IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ

VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „LINKSMOS RAIDĖS“

 

2021 m vasario pradžioje Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (VPC) pedagogai - logopedė Natalja Kabajeva, mokytojos Valentina Katyševa ir Larisa Pilkionien inicijavo miesto priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, pedagogų, vaikų tėvelių parodą „LINKSMOS RAIDĖS“. Gauta 60 darbelių. Dalyvavo 27 miesto lopšelių-darželių pedagogai.

Parodos dalyviai savo nuožiūra pasirinko medžiagas ir darbų atlikimo techniką (raidės buvo pieštos, siųtos, pintos, pagamintos aplikacijos technika ir kt.);  raidžių gamybai dalyviai išmaniai panaudojo įvairias medžiagas (makaronus ir kruopas, servetėles ir popierių, sagas, Lego detales, plastiliną, vinis, veržles ir varžtus ir t.t.).

Dėkojame vaikams, vaikų tėveliams, pedagogams už dalyvavimą parodoje „LINKSMOS RAIDĖS“. Jūsų darbai nepakartojami, nuostabūs. Buvo pristatytos beveik visos abėcėlės raidės (21 raidė), pati populiariausia raidė buvo A (14 kūrinių).

Virtualių darbų Paroda eksponuojama Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (VPC) ir Visagino viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje Facebook paskyrose nuo 2021 m. kovo mėn. 29 d.

Paroda skirta Tarptautinei vaikiškos knygos dienai, balandžio 2 d. paminėti.

https://www.facebook.com/lopselisdarzelisauksinisgaidelis.visaginas?sk=wall&notif_id=1616955028584713&notif_t=wall&ref=notif

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>