Naujienos spausdinti
2018-10-26 | Projekto-konkurso „Auginu Lietuvai!“ apdovanojimas Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“

Žemės ūkio rūmų ir Lietuvos savivaldybių asociacijos iniciatyva, skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti „Auginu Lietuvai!“  džiaugiasi Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis bendruomenė.

Spalio 26 d. šiltnamio dovanojimo renginyje dalyvavo Žemės ūkio rūmų atstovas, Ignalinos rajono žemdirbių asociacijos vadovas Albertas Sekonas ir Visagino savivaldybės Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vyriasiasis specialistas Jonas Nekrošas.

Lopšelio-darželio ugdytiniams tokia dovana yra labai svarbi: konkurse laimėtas šiltnamis pakeitė darželio kasdienybę, labai sudomino. Tai buvo tarsi kitas žingsnis tobulėjant. Iniciatyvos „Auginu Lietuvai!“ dovanotas šiltnamis bus naudojamas kaip itin veiksminga edukacinė priemonė.

Darželio vaikučiai ir anksčiau augino daržoves ir vaistažoles lysvėse ir „Sodinčiaus“ šiltnamyje, kurį taip pat laimėjome konkurse.

Prie šiltnamio laimėjimo labiausiai prisidėjo lopšelio-darželio grupės „Bitutės“ auklėtojos Larisa Minič ir Jelena Veselova, auklėtojos padėjėja Raisa Anrijčenko su ugdytiniais, piešę vaizdelius apie vaisius ir daržoves, kuriuos jie užaugins laimėję šiltnamį. Taip ir nutiko – šįmet birželio mėnesį įrengtame šiltnamyje užderėjo pomidorai, kurie vis dar noksta šiandien.

Ačiū labai visiems ir nuoširdžiai dėkojame konkurso rengėjams.

plačiau
 
2018-10-17 | KVIETIMAS

2018 m. spalio 26 d. 11.00 val.

Kviečiame Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis" bendruomenę dalyvauti projekto-konkurso  „Auginu Lietuvai!"  apdovanojime

 

/out_data/NAUJIENOS/kvietimas_visaginas.pdf

 
 
2018-10-08 Akcija „Savaitė su šypsena“

Prevencinės programos įgyvendinimas

 

Spalio 8 -12 d.

 lopšelyje-darželyje vyks  akcija

„Savaitė su šypsena“

 

Akcijos tikslas savaime suprantamas - priversti aplinkinius nusišypsoti

 

Kaip tai padaryti? Labai paprastai. Prisigalvok įvairiausių akcijų atrakcijų ar kitokių veiklų, kurios priverstų aplinkinius nusišypsoti! Žodis „akcija“ aprėpia įvairiausias veiklas nuo paprastų komplimentų ar saldainių dalinimo iki milžiniškų flash mob'ų. 

Juk taip gera, kai dėl mūsų kažkokių veiksmų visiškai nepažįstamas mums žmogus ar kaip tik mums artimas ima ir nusišypso. Juk taip gera praskaidrinti kažkieno pilką kasdienybę. Nė neabejoju, jog visi esame nors kartą patyrę, kai dėl kito žmogaus spontaniškų ar jau suplanuotų veiksmų mūsų diena nušvinta kitomis spalvomis, - mes pradedame šypsotis. O šypsena - galingas ginklas, naudojant ją gyvenime galime pasiekti kur kas daugiau! Taigi, akcijos tikslas ir yra įteikti kitiems žmonėms šį niekam žalos nedarantį ginklą.

 

Nusišypsokite!

 
 
2018-10-04 | Mokytojus sveikina lopšelio-darželio bendruomenė

Visagino  lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ kiemą puošia kilimas, skirtas Mokytojo dienai, kurį rengė ir dėliojo Edukacinių erdvių plėtojimo programos darbo grupės nariai, vaikai ir jų tėveliai, pedagogai, kiti darbuotojai iš rudens gėrybių ir gamtinės medžiagos. Dėkojame idėjos sumanytojai Jelenai Gaškovai, bei visiems, kurie kūrė.  

plačiau
 
2018-10-04 | Sveikinimas

Su Mokytojo diena!!!

 

Rudenio taku ateina Jūsų šventė – tokia tikra, šilta, nesumeluota. Gėlių žiedai, gražūs žodžiai ir ugdytinių šviečiančios akys  priverčia širdį suspurdėti. Širdį, kurioje atsispindi  einančiųjų į Gyvenimą pasauliai, kuri dalina meilę ir rūpestį...

Tarptautinės Mokytojų dienos proga nuoširdžiai linkiu Jums ugdytinių žingeidumo, ugdytinių tėvelių supratingumo, pagarbos, prasmingų kasdienybės akimirkų, stiprios sveikatos, didelio optimizmo ir nuolatinio noro tobulėti, kurti, auginti bei puoselėti dvasines vertybes.

Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su vaikais.

Ačiū už Jūsų profesionalumą, kūrybiškumą, kantrybę ir gerumą.

 

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima Šamatavienė

 
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>