Naujienos spausdinti
2016-10-11 | Košės diena lopšelyje-darželyje

Lopšelyje-darželyje spalio 10 d. muzikos salėje vyko renginys, skirtas Pasaulinei košės dienai. Šio renginio tikslas –  propaguoti sveiką mitybą, akcentuojant sveikų pusryčių, košių ir grūdinių kultūrų naudą organizmui.  

 

 

Renginio iniciatorė: Laima Šamatavienė, direktorė

Renginio organizatorės: Ona Tuzikienė, dietistė

Regina Servut, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Galina Dubodel, auklėtoja

Svetlana Naguj, auklėtoja

Česlava Žurnia, direktoriaus pavaduotoja ūkiui

 

Parengė direktorė Laima Šamatavienė  

plačiau
 
2016-10-05 | Sveikinimas

Gerbiama lopšelio-darželio pedagogine bendruomene,

 

 

Rudenio taku ateina Jūsų šventė – tokia tikra, šilta, nesumeluota. Gėlių žiedai, gražūs žodžiai ir ugdytinių šviečiančios akys  priverčia širdį suspurdėti. Širdį, kurioje atsispindi  einančiųjų į Gyvenimą pasauliai, kuri dalina meilę ir rūpestį...

Mokymas – tai gyvenimo būdas, tvirtas žinojimas, teisingumas, kilnus siekimas, meilė ir supratimas... Didelė laimė visą gyvenimą išsaugoti šiltus prisiminimus apie  Mokytoją, kurio asmenybė įkvėpė siekti, kilti, padaryti kažką gero ir gražaus.   

Tarptautinės Mokytojų dienos proga nuoširdžiai linkiu Jums ugdytinių žingeidumo, ugdytinių tėvelių supratingumo, pagarbos, prasmingų kasdienybės akimirkų, stiprios sveikatos, didelio optimizmo ir nuolatinio noro tobulėti, kurti, auginti bei puoselėti dvasines vertybes.

Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su vaikais.

Ačiū už Jūsų profesionalumą, kūrybiškumą, kantrybę ir gerumą.

 

 

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2016-09-30 | Mūsų tikslas – burti bendruomenę

Naujausiame „Švietimo naujienų“ numeryje rašoma apie mūsų lopšelio-darželio bendruomenės būrimą ir veiklą. Žiūrėti

 
 
2016-09-16 | APKLAUSA LOPŠELIO-DARŽELIO BENDRUOMENĖS NARIAMS DĖL EDUKACINĖS APLINKOS KŪRIMO

Gerbiami lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenės nariai,

mūsų lopšelio-darželio bendruomenė siekdama vykdyti šiuolaikines ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas pritaikant esamas ir kuriant naujas edukacines erdves pradėjo vykdyti projektą  „Edukacinės aplinkos įtaka ugdymo procesui“ ir atliko pirmą etapą. Tai edukacinių lauko erdvių atnaujinimas ir modernizavimas. Bet artėja ruduo, atkeliaus žiema ir oro sąlygos neleis mūsų ugdytiniams praleisti daug laiko lauke  ir vaikučiai vis dažniau ir daugiau laiko praleis lopšelio-darželio patalpose. Labai norėtųsi, kad ir jose jie taip pat turėtų galimybę ne tik matyti grožį, bet ir ugdytis.

Šiuo metu lopšelyje-darželyje yra patalpų, kurias galima būtų pritaikyti prasmingai, edakacinei veiklai vykdyti vaikams bei pedagogams. Labai norėtųsi išgirsti Jūsų nuomonę, pasiūlymus bei idėjas šių patalpų galimybių pritaikimo ir panaudojimo mūsų visų labui. Jūsų pasiūlymai ir pageidavimai bus apibendrinti darbo grupėje ir įtraukti į projektą.

 

APKLAUSA LOPŠELIO-DARŽELIO BENDRUOMENĖS NARIAMS DĖL EDUKACINĖS APLINKOS KŪRIMO 

 

 
 
2016-09-12 | Skelbiama atranka užimti logopedo pareigas

Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis“  (Vaikystės pedagogikos centro) administracija skelbia atranką Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis“  darbuotojo – logopedo(ės) pareigoms užimti.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr.V-1680.

 

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  47   48   49   50   51   52   53   60  70  80  90  100  sekantis  >>