Naujienos spausdinti
2016-03-05 | Integruota veikla „Kelionė į matematikos šalį“

Vasario 25 d. grupėje „Saulėgąžiukai“ vyos  integruota veikla „Kelionė į matematikos šalį“. 

 

Parengė grupės „Saulėgrąžiukai“ auklėtoja Olga Trokš

plačiau
 
2016-03-06 | MADOS TRAJEKTORIJA

Dar viena proga nuveikti kažką gero ir įdomaus kartu su savo vaikais. Šis renginis arba kitaip konkursas, manau,  padarė didelį įspūdį visiems dalyviams bei svečiams. Eilinį kartą įsitikinau, kad nėra nieko nuostabesnio už vaikų kūrybą, o suaugusieji prisidėdami prie šios kūrybos patiria nepamirštamų emocijų. Nuotaika pakilo akimirksniu ir išliko puiki visą likusią dieną. 

Pagarbiai,

J.Surceva, grupės „Nykštukai“ mama

plačiau
 
2016-03-01 | „Mados trajektorija“

Vasario 27 d vaikai iš grupių „Saulėgrąžiukai“, „Nykštukai“ ir „Drugeliai“ dalyvavo miesto konkurse „Mados trajektorija“. Kartu su tėvais ir pedagogais buvo paruošti kostiumai iš įvairių medžiagų. Mūsų lopšelio-darželio vaikai buvo patys jauniausi dalyviai, tačiau tai nesutrukdė jiems gerai pasirodyti ir sulaukti žiūrovų pripažinimo.

 

Parengė grupės „Saulėgrąžiukai“ auklėtoja Olga Trokš

 

plačiau
 
2016-03-02 | Nuotraukų paroda „Mano mėgstamiausias vaikų darželis"

Lopšelio-darželio 30-čio jubiliejui. Nuotraukų paroda

„Mano mėgstamiausias vaikų darželis"

Žiūrėti galerijoje

 
 
2016-02-25 | Visagino lopšeliui-darželiui „Auksinis gaidelis“ vasario 27 sukanka 30

Visagino lopšelis-darželis

„Auksinis gaidelis

(Vaikystės pedagogikos centras)

mini 30-ies metų veiklos sukaktį

 

 

 „Žmogus, jeigu nori tapti tuo, kuo turi tapti,
 vaikystėje turi būti vaiku  ir daryti tai, kas jam,
kaip vaikui, suteikia laimės“. 
( J. M. Pestalocis) 

 

„Rūpindamiesi kitų laime, mes randame ir sąvąją“, - taip skamba didžiojo filosofo Platono mintis.

Lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis rūpinimąsi kitais jau skaičiuoja 30 - us metus – trisdešimt rugsėjų su gausybe nedrąsių mažylių, įsikibusių tėveliams į rankas, trisdešimt prisirišimo rudenų, žiemų, pavasarių ir vasarų, per kuriuos pamilti ir  užauginti vaikystės sparnai, paspaustos išsiskyrimui išleistuvių rankos. Tai 30 atsakingo, kupino ieškojimo, kruopštaus darbo metų, atiduotų prasmingam darbui – sėkmingam vaikų ugdymui. Per 30 metų darželio gyvenime įvyko nemažai pokyčių – keitėsi žmonės, aplinka, pavadinimai, bendruomenės tikslai. Šiandien darželis didžiuojasi savo darbščiu, talentingu, kūrybingu ir, svarbiausia, laimingu kolektyvu. Rašytojo Makso Frišo posakiui „Laikas mūsų nekeičia, tik tobulina“ per trisdešimt metų įrodė, kad laikas matuojamas ne metais, o nuveiktais darbais. Įstaiga tikrai turi kuo didžiuotis, jos bendruomenė yra susitelkusi, kūrybinga, stipri, savo nuveiktais darbais žinoma ne tik Visagino mieste, bet ir šalyje.

Tikiuosi ir viliuosi, kad ir ateinantys metai bus pažymėti visų prasmingu darbu bei išugdyta ne viena kultūringų, darbščių ir savo kraštą mylinčių visaginiečių karta.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie dirbo ir tebedirba mūsų įstaigoje. Jūs esat patys svarbiausi vaikui, nes kruopščiai, kūrybingai dirbate visus darbus. Šios gražios šventės proga linkiu jums sveikatos, kūrybingumo, sumanumo ir dar daugiau gerumo.

Linkiu visiems, kad Jūsų laikas skaičiuotų tik laimingas akimirkas.

 

Lopšelio-darželio direktorė Laima Šamatavienė

 

 

LOPŠELIO-DARŽELIO AUKSINIS GAIDELIS” (VAIKYSTĖS PEDAGOGIKOS CENTRO) PRIEMONIŲ, SKIRTŲ 30-IES METŲ VEIKLOS JUBILIEJUI, PLANAS 2016 M.  atsisiųsti

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  47   48   49   50   51   52   53   60  70  80  90  100  sekantis  >>