Naujienos spausdinti
2015-05-05 | ,,Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“

2015 metų akcijos „Gegužės mėnuo – mėnuo be smurto prieš vaikus“  renginių planas

 
 
2015-05-03 | Pasaka "Kiškio trobelė" grupėje "Voveriukai"

 Pasaka "Kiškio trobelė" 

plačiau
 
2015-04-30 | Mes mylim mamytę

Nelabai įprastai, bet labai linksmai ir judriai  priešmokyklinės grupės ,,Saulėgrąžiukų” ugdytiniai pasveikino savo mylimas mamytes Motinos dienos proga. Jie pakvietė  mylimiausias mamas į pramogą  ,,Per marias - per bangas”, kurios metu mamos keliavo su vaikais - jūreiviais ir kapitonu prie uosto su gražiu pavadinimu ,,Svajonė”.  

 

Priešmokyklinės grupės pedagogė Nadėžda Vetochina ir auklėtoja Olga Trokš.               

plačiau
 
2015-04-29 | Lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie akcijos ,,Puokštė mamai"

Balandžio 29 d. lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie akcijos ,,Puokštė mamai", kurią organizavo Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras. Mūsų įstaigos ugdytiniai ir darbuotojai pagamino įvairiaspalves gėlytes, iš kurių, renginio metu buvo sudėtas žodis MAMA. Už aktyvų dalyvavimą įteiktas padėkos raštas.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

plačiau
 
2015-04-30 | Sveikinimas

Mielos Mamos ir Močiutės,

 

            Motinos diena – gražiausias metų laikas, kai gamta alsuoja pirma žaluma ir žydėjimu, kai skamba besidžiaugiančių paukščių balsai ir širdis atsiveria visuotiniam atgimimui.  Pirmąjį gegužės sekmadienį su meile ir dėkingumu apkabinkime,  išėjusias aplankukime mintimis ar malda. Juk Motinų meilė niekada nesibaigia...

          Mielos Mamos, leiskite Jus pasveikinti ir palinkėti sveikatos, gražių pavasario  dienų. Tegul Jūsų šypsenos žydi kasdien, o rūpesčiai būna kuo lengvesni. Meilės ir gerumo širdyse, pagarbos ir supratimo – darbuose, jaukumo ir džiugių akimirkų – namuose. Būkit laimingos ir mylimos!

 

 Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima Šamatavienė       

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  75   76   77   78   79   80   81   90  100  sekantis  >>