Naujienos spausdinti
2015-04-29 | Įvyko akcija ,,Tylos stebuklinga versmė"

Balandžio 29 d. lopšelyje-darželyje įvyko akcija ,,Tylos stebuklinga versmė", kurią organizavo Švietimo ir mokslo ministerija. Akcija skirta Tarptautinei kovos su triukšmu dienai. Mūsų įstaigos ugdytiniai ir darbuotojai susitelkė vienai minutei tylos, suprasdami triukšmo poveikį aplinkoje, atkreipdami dėmesį į triukšmo poveikį žmogaus sveikatai.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

plačiau
 
2015-04-28 | Įvyko teatro festivaliis „Aš, tėtis ir mama – teatrinė šeima“

 

Balandžio 20–24 dienomis mūsų lopšelyje-darželyje vyko graži tradicinė šventė –  teatro festivalis „Aš, tėtis ir mama – teatrinė šeima“,  kurioje dalyvavo penki Visagino miesto lopšeliai-darželiai: l.-d. Auksinis gaidelis“(VPC)“, l.-d.Kūlverstukas“, l.-d.Gintarėlis“, l.-d. „Ąžuoliukasir l.-d.Auksinis raktelis“, ir šiemet ypač aktyviai dalyvavo ugdytinių tėveliai. viso daugiau nei 200 dalyvių. Mažiesiems žiūrovams buvo pristatyti 14 spektaklių. Vaikai drauge su pedagogais ir tėveliais inscenizavo įvairias lietuvių ir rusų liaudies pasakas, muzikinius spektaklius: „Stebuklinga obelis“, „Kiškio trobelė“, „Raudona kepuraitė“ „Dosnus kiškis“ „Snieguolė ir nykštukai“, „Mucha-cokotucha“ ir kt. Renginio pabaigoje visi šventės dalyviai: vaikai, pedagogai, tėveliai buvo apdovanoti diplomais ir saldžiais prizais. Festivalyje dalyvavusių tėvelių, senelių nuomonė – su tokiais spektakliais galima drąsiai vykti į gastroles, todėl mes nutarėme juos parodyti Visagino paramos vaikui centre.

Teatro festivalio akimirkas žiūrėktite galerijoje

Parengė Svetlana Klepalova, logopedė

plačiau
 
2015-04-28 | AKCIJA „TYLOS STEBUKLINGA VERSMĖ“

AKCIJA „TYLOS STEBUKLINGA VERSMĖ“

 

2015 M. BALANDDŽIO 29 D. NUO 9.30 VAL. IKI 9.31 VAL.

 

LOPŠELYJE-DARŽELYJE SKELBIAMA TYLOS MINUTĖ

 

Akciją organizuoja švietimo ir mokslo ministerija. Akcijos tikslas – ugdyti vaikų supratimą apie triukšmą ir jo poveikį aplinkoje, mokykloje, namuose, renginiuose, ugdant atsakomybę dėl pačių vaikų keliamo triukšmo jiems augant.

Plačiau http://www.ikimokyklinis.lt/index.php/naujienos/bendros-naujienos/skelbiama-akcija-tylos-stebuklinga-versme/17103

 

Akcijos akimirkos bus įamažintos nuotraukose.

 
 
2015-04-24 | Pasilinksminimas ,,Velykos"

Lopšelyje-darželyje balandžio 16 d. vyko pasilinksminimas ,,Velykos"  jaunesniojo amžiaus vaikams. 

Pedagogės Liudmila Ovčarenko, Liudmila Peresada, Irina Abdulaeva

plačiau
 
2015-01-06 | Kviečiame paremti

Gerbiami  Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis" ugdytinių tėveliai (globėjai), darbuotojai,

nuoširdžiai dėkojame Jums už skirtą 2 proc. pajamų mokesčio paramą.

Džiugu, kad domitės savo 2 proc. pajamų mokesčio skyrimo galimybėmis ir suprasdami darželio finansines galimybes ir sunkumus, savo apsisprendimu paremiate mūsų darželį. Jūsų paramos dėka darželis tampa vis jaukesnis, modernesnis, gerėja vaikučių ugdymosi sąlygos.

Šių lėšų dėka jau įsigijome naujų žaidimų ir ugdymo priemonių, bei priemonių vaikų saugumui užtikrinti.

 

„Auksinio gaidelio" bendruomenė ir vaikai 

 

Kviečiame paremti Visagino lopšelį-darželį  „Auksinis gaidelis, skiriant 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio

Vadovaujantis LR Paramos ir labdaros įstatymu galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai.

Lopšelio-darželio  „Auksinis gaidelis finansavimo šaltinis yra savivaldybės biudžetas, mokinio krepšelis ir tėvų mokestis ikimokyklinio ugdymo reikmėms.
Lankančių darželį vaikų tėveliai ar artimieji taip pat galite prisidėti prie finansavimo, skirdami darželiui 2% pajamų mokesčio dalį! Lėšos bus naudojamos ugdymo aplinkos vaikams kūrimui.

 plačiau 

A č i ū tiems, kurie jau parėmė!!!!

Iš anksto a č i ū tiems, kurie dar parems!!!!!

 

 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  76   77   78   79   80   81   82   90  100  sekantis  >>