Paramos ir labdaros fondas spausdinti 

GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ĮSTATYMAS

 

 

 

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis"  finansavimo šaltinis yra savivaldybės biudžetas, mokinio krepšelis ir tėvų mokestis ikimokyklinio ugdymo reikmėms.
Lankančių darželį vaikų tėveliai ar artimieji taip pat galite prisidėti prie finansavimo, skirdami darželiui 2 % pajamų mokesčio dalį! Šios lėšos bus naudojamos saugiai vaikams aplinkai kurti.Šios lėšos bus naudojamos saugiai vaikams aplinkai kurti.
Forma FR0512.doc- paramai skirti reikalinga forma su „Auksinio gaidelio" lopšelio - darželio rekvizitais.
Jums belieka įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą ir gyvenamąją vietą.
Užpildykite šią formą ir pateikite į artimiausią VMI skyrių arba kreipkitės į mūsų įstaigos sekretorę.  


Formą užpildyti galite irelektroniniu būdu:

atsidarykite savo e. banką ir prisijunkite su savo slaptažodžiais, pvz., SEB, DnbNord, „Swedbank“ ar bet kurį kitą banką; susiraskite banke „e. valdžia",„e. paslaugos" ar „e. deklaravimas"; suradę nuorodą į elektroninio deklaravimo skyrių, paspauskite „Sutinku"; atsidaro naujas langas – VMI deklaravimo sistema. Susiraskite skyrelį „Pažymos" parsisiųskite formą FR0512; atsidarykite šią formą ir užpildykite visus laukus (prieš tai turite turėti instaliavę specialią deklaracijų pildymo programą „ABBYY eFormFiller“). Išsisaugokite pakeitimus; per VMI sistemą (skyrius „Siųsti paruoštą failą") išsiųskite šiąformą - prikabinkite failą, galite užrašyti pastabas laisvai.
VMI informacija tel. 1882. (visos taisyklės deklaravimas.vmi.lt)


Šią Jūsų paramos teisę tvirtina LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatos (34 str. 3 dalis). 

Dėkojame už bendradarbiavimą ir supratimą. 
Mūsų rekvizitai: Visagino lopšelis-darželis „Auksinisgaidelis", kodas 190230639, adresas: Tarybų g. 9, 31134 Visaginas, Swedbank“, AB, banko kodas 73000, banko sąskaita LT607300010002620498.